Dilek Tekstil

HAKKIMIZDA

SEKTÖRÜNDE ÖNCÜ | GLOBAL OYUNCU

Tekstil üzerine kurulan dilek tekstil, kısa sürede sektörünün önde gelen imalat ve ihracatçısı haline gelmiştir. Bugün sektördeki deneyimi ve 600 tonun üzerinde ki aylık örme kumaş kapasitesi ile Türkiye’nin ve Dünyanın dört bir yanındaki müşterilerine hitap eder.
0 +
tecrübe
isbirligi.png
0 +
iş birliği

Dilek Tekstil inovasyonu ve kaliteyi temel değerleri olarak benimsemekte ve bu prensiplerle çalışmaktadır. Yenilikçi teknolojilere yatırım yaparak, üretim süreçlerini daha verimli ve çevre dostu hale getirmenin yanı sıra, sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunmaktadır.

Müşterileri için kalite standartlarını en üst seviyede tutan Dilek Tekstil, Avrupa ve Amerika başta olmak üzere, dünyanın farklı coğrafyalarına yaptığı ihracatlar ile global bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Şeffaf iletişim, güvenilirlik ve etik değerlere bağlılık, Dilek Tekstil’in temel yapı taşlarından biridir. Çalışanlarının yeteneklerini geliştirebilecekleri ve kariyerlerini ilerletebilecekleri bir çalışma ortamı yaratmak, yükselen başarı grafiğinin arkasındaki en önemli güçtür

VİZYON

Dünya genelinde tekstil sektöründe öncü ve yenilikçi bir şirket olmak, müşterilerine en kaliteli ürünleri sunmak, çalışanları için güvenli ve tatmin edici bir çalışma ortamı yaratmak Dilek Tekstil’in öncelikleri arasında yer almaktadır.

Tekstil sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek, ileri teknolojiyle donanmış üretim tesislerinde müşteri beklentilerinin üstünde ürünler üretmek için sürekli araştırma ve geliştirme çalışmalarına odaklanan Dilek Tekstil, küresel pazardaki payını her geçen gün büyüterek, yenilikçi ürün ve hizmetleri ile dünya genelinde tekstil sektörüne yön veren bir marka olma vizyonundadır.

MİSYON

Müşterilerimizin beklentilerini aşan, yüksek kaliteli ve sürdürülebilir kumaşları üretmek Dilek Tekstil misyonunun temelini oluşturur. Yenilikçi tasarımlar ve ileri teknoloji üretim süreçleri sayesinde modaya yön veren ve çevreye duyarlı ürün yelpazesi sunmak Dilek Tekstil’in dünyaya karşı olan asli sorumluluğudur.

Müşteri Odaklılık

Müşterilerin ihtiyaçlarına duyarlılıkla yaklaşmak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak.

İnovasyon

Yenilikçi fikirler ve teknolojilerle sürekli gelişim sağlamak, rekabetçi üstünlük elde etmek.

Sosyal Sorumluluk

Topluma ve çevreye karşı Sosyal sorumluluk bilincinde olmak, sürdürebilirlik ve etik değerlere önem vermek.

Kalite

Dünya standartlarına yüksek kaliteli ürün sunmak.

İnsan Kaynağı

Çalışanların yaşam kalitesi ve gelişimi için çaba göstermek, ekip ruhu ve işbirliğini teşvik etmek.

Liderlik

Sektörde öncü bir konumda olmak için liderlik vasıflarının kazanılması konusunu teşvik etmek ve liderlik potansiyelini desteklemek.

Bu vizyon ve misyon doğrultusunda, Dilek Tekstil müşterilerinin güvenini kazanmak, topluma, ülke ekonomisine değer katmak ve sürdürülebilir bir gelecek için kararlılıkla yarınlar için çalışmaktadır.

dilek-tekstil-icon-logo-revize.png