Kurumsal

Hakkımızda

Kurumsal

Firmamız 1983 yılında dokuma kumaş üretimi ile faaliyetlerine başlanmış , kısa süre içerisinde istikrarlı çalışma prensiplerini koruyarak kapasitesini geliştirmiş, 1994 yılından itibaren yeni bir yapılanma ile örme kumaş üretimine geçmiştir.

Bugün firmamız , Dilek Tekstil Ltd, , Bursa Demirtaş organize sanayi bölgesinde 8000 m2 kapalı alana sahip tesisi , açık ve tüp örme Makine parkuru ile kumaş üretimine devam etmekte olup 30 seneyi aşan tecrübesi ve bilgi birikimi ile sürekli kendini yenileyerek geleceğe emin adımlar ile ilerlemektedir.

Müşteri odaklı memnuniyet doğrultusunda sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve kaliteli ürünler sunabilmek adına teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak , Genç ve dinamik kadromuz ile müşterilerimizin beklenti ve taleplerini karşılayacak kalitede yenilikçi çözümler getirmekteyiz .

Firmamız kurulduğu günden beri her zaman tüm yerli ve yabancı müşterilerinin yanında olup , çalışmalarını da bu doğrultuda devam ettirme hedefinden asla vazgeçmeyecektir.

Misyonumuz ; sürekli bir değişim içindeki tekstil sektöründe trendleri takip ederken ,geniş ürün yelpazemiz ile kalite standartlarından ödün vermeden güvenilir hizmet vermektir.

Copyright © 2017 | Dilek Tekstil Tüm Hakları aittir.